Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Predaj, štýlová komerčná budova Vrútky

Interné ID: KZ17035
Obec: Vrútky
Okres: Martin
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
75 000 €

Popis nehnuteľnosti

Romdom reality ponúka na predaj exkluzívne komerčnú budovu vo Vrútkach pri Martine. Budova so zaujímavým historickým architektonickým riešením, v štýle pôvodných železničných stavieb, ponúka výborné využitie pre rôzne podnikateľské zámery - administratíva, sklad, reštauračné a gastro služby, a iné...
Budova sa nachádza v blízkosti hlavnej stanice Vrútky (hlavný železničný ťah Bratislava/Praha - Košice/Banská Bystrica ), autobusovej stanice Vrútky, zároveň sa nachádza v spádovej oblasti Žilina (20km) - Martin (7km). Vrútky a susedná časť Martin-Priekopa čítajú cca 17 tis obyvateľov, Martin a Žilina spolu 136 tis obyvateľov.
V blízkosti budovy sa nenachádzajú žiadne obytné budovy, čo umožňuje zriadiť prevádzku otvorenú aj v neskorších nočných hodinách, napríklad, kaviareň, pub, vináreň, piváreň, zábavný podnik a pod. Rozsiahle podkrovie umožňuje zväčšiť prevádzkové priestory prípadne vybudovať ubytovaciu časť..

Samotná budova je v pôvodnom stave, napojená na všetky siete (elektrika, voda, kanalizácia) čiastočne pripravená na rekonštrukciu (odstránené pôvodné podlahy, obnažené vnútorné steny vonkajších múrov, zrušené niektoré priečky, otvorený priestor do podkrovia.). Nutná je rekonštrukcia krytiny strechy pričom samotná konštrukcia strechy je zachovalá a použiteľná)
Zastavaná plocha budovy je 251m2, podlahová plocha prízemia cca 220m2, využiteľná plocha podkrovia cca 130m2.

V lokalite, kde sa budova nachádza, je veľký pohyb ľudí, a konajú sa tu aj rôzne akcie, napríklad deň detí, deň požiarnikov a podobne.

Pre viac informácií, príp. obhliadku kontaktujte makléra Romdom reality: Ing. Katarína Záňová, tel.0903800063, k.zanova@romdom.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
350 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Ing. Katarína Záňová

Ing. Katarína Záňová

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • Deutsch
  • rusr
  • sora

Práca s realitami ma baví a napĺňa už 10 rokov. S dôverou sa môžete spoľahnúť na moje skúsenosti a odbornosť. Ku každému klientovi pristupujem individuálne tak, aby obchod prebehol plynulo a k plnej spokojnosti predávajúceho aj kupujúceho.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti