Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Kariéra - agent

ODPORÚČANIA - získaj 1.000 € a viac

Poznáš niekoho, kto by potreboval služby realitnej kancelárie pri predaji svojej nehnuteľnosti? Prípadne poznáš niekoho, kto by rád kúpil nehnuteľnosť práve z našej ponuky ? Vieš našu kanceláriu odporučiť developerovi?

Priveď ho k nám a v prípade uzavretia zmluvného vzťahu ťa po ukončení obchodu odmeníme 20% z našej provízie. Obvyklá výška odmeny sa pohybuje od 400 do 1000 € a viac. U developérskych projektov aj niekoľko tisíc eur.

Kontaktuj nás: 0917 451 653info@romdom.sk
alebo kontaktuj svojho makléra na stránke náš tím

TIPY - získaj 500€ a viac

Máš informáciu o nehnuteľnosti, ktorá sa bude predávať, prípadne o chystanom developerskom projekte?

Pošli nám informácie telefonicky alebo emailom, prípadne osobne. My potvrdíme prijatie tvojho tipu, tvoj tip preveríme a informujeme ťa, či je možné uzavrieť obchod. Ak na základe tvojho tipu uzavrieme obchod, odmeníme ťa 10% z našej provízie. Obvyklá výška odmeny sa pohybuje od 200€ do 500 € a viac. U developerskych projektov to môže byť aj niekoľko tisíc eur.

Kontaktuj nás: 0917 451 653info@romdom.sk
alebo kontaktuj svojho makléra na stránke náš tím

Na to aby sme tvoj tip – informáciu o predávanej nehnuteľnosti mohli preveriť, potrebujeme  k tomu okrem mesta alebo obce aspoň jeden z nasledovných údajov:

  • súpisné/popisné číslo domu/bytového domu,
  • číslo bytu 
  • číslo parcely
  • číslo listu vlastníctva
  • meno majiteľa nehnuteľnosti
  • kontakt na majiteľa nehnuteľnosti 

Upozornenie: Za tip sa považuje každá informácia, ktorá nie je verejne známa (nie je uverejnená na internete, realitných portáloch, v novínách a pod.) a je možné na základe nej uzavrieť realitný obchod.

 

Príklad 1. Odporučenie klienta – správny tip
Fero ma kamaráta Joža, ktorý sa mu zveril, že zdedil pozemok a rád by ho predal. Fero nám dá informáciu o svojom kamarátovi a jeho pozemku a následne nám poskytne kontakt na Joža alebo príde spolu s ním do našej kancelárie. Jožo následne podpíše s našou kanceláriou exkluzívnu sprostredkovateľskú zmluvu na predaj jeho pozemku. My pozemok predáme, za čo zinkasujeme sprostredkovateľskú províziu 5.000 €. Ferova odmena za odporučenie klienta je 20% čo tvorí 1.000 €.

Príklad 2. Informácia o predávanom byte – nesprávny tip
Pani Mária má susedu, pani Hanku, ktorá ovdovela, deti sa odsťahovali a ona žije sama v trojizbovom byte. Pani Hanka sa rozhodla že svoj byt predá. Oslovila preto viaceré realitné kancelárie a zároveň zverejnila svoj inzerát na bazoši a vo Večerníku.
Pani Mária nám poskytne horúcu novinku o predávanom byte. Po preverení zistíme, že informácia o predaji bytu je zverejnená na internete a v novinách na viacerých miestach.
Tip pani Márie je teda pre naše účely nepoužiteľný a pani Mária nemá nárok na odmenu.